Motortourer

Cargar anteriores

No hay conversaciones anteriores

Comunidad Mark all as read

friends.requests.nodata

Mark all as read

Mark all as read

Mark all as read

Mark all as read

Speed Ladies

Novedades

Eventos


Contacto

Página web
http://speedladies.pl
Email
kontakt@speedladies.pl
Teléfono
+48
Dirección
Torun, Poland
Descripción

Ladies& Gantelman:
„Speed Ladies” to portal motoryzacyjny tworzony przez kobiety, ale skierowany nie tylko do płci pięknej. Liczymy i głęboko wierzymy, że panowie, którzy na co dzień stoją u naszych boków, również pochylą się na naszym magazynem i przy okazji dużo do niego wniosą.

„Speed Ladies” to projekt pasjonacki. A pasja to nasze życie. Nie robimy niczego innego, niż to co dzieje się u nas na co dzień. Ale w tym wydaniu robimy to troszkę z subiektywnego punktu widzenia. Staramy się pisać od siebie i w wydaniu praktycznym.

Same jeździmy zarówno na dwóch, jak i czterech kółkach. Same często borykamy się z różnymi problemami i rozterkami. Chcemy się nimi dzielić. Nie wstydzimy się mówić o swoich niedoskonałościach i tym co nas nurtuje. Nie boimy się pytać. Chcemy prezentować osoby z pasją. Te znane i lubiane, które często są inspiracją dla wielu osób. Ale także zwyczajne osoby, dla których motoryzacja jest często znaczącą częścią życia, a zarazem pokazują nam, że każdy może. To co łączy wszystkie te osoby to pasja. W różnym wydaniu, ale podobnie determinująca.

Ktoś kiedyś zapytał nas: Taka motoryzacja kobiecym okiem? Pytanie zaskakująco przewrotne. Innych niż kobiece, póki co w naszej redakcji nie ma, więc chyba tak. Nie chcemy z nikim konkurować, ani się porównywać. Kibicujemy innym projektom o podobnym profilu, mamy nadzieję że będziemy inspiracją do powstania kolejnych ciekawych inicjatyw. Po prostu robimy swoje. Chcemy się dzielić doświadczeniem, a gdy go zabraknie uczyć się od Was. Jesteśmy otwarte na krytykę i Wasze sugestie. Jesteśmy normalne, może troszkę szalone, a na pewno nie wahamy się realizować się swoich marzeń. Właśnie spełnia się jedno z nich. Dziękujemy, bo dzięki Wam, wiemy że warto!

Kinga i Żaneta
________________
We are a group of women who love motorization. That is until now and this is the core of our business. Over time we began to prepare lots of events and meetings for motorists women. Our group began to grow up. Naturally and spontaneously arouse a resilient group of women from across Poland, we befriended and share our passion. Although it’s an automotive portal because we write both about motorcycles and cars, we all ride motorcycles. I hope that we inspire other women and our work will contribute to the fact that more women will be riding motorcycles.

Intereses

Contacto
Página web
http://speedladies.pl
Email
kontakt@speedladies.pl
Teléfono
+48
Dirección
Torun, PolandTablon

Futuros eventos

Eventos